Warsztaty dla Seniorów "Radość tworzenia" w Filii Broadway, 7,21.10.19

Rado___tworzenia_pa_dziernik_2019
Plakat Broadway 7,21.10.19 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway Biblioteki Sopockiej i Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia”.
Tematem październikowych zajęć będzie jesienny pejzaż. Warsztaty poprowadzi Krystyna Skowron.

7 i 21 października 2019 r. w godzinach 15.00-17.00 /poniedziałki/

Sopot Brodwino, ul. Kolberga 9

Krystyna Skowron
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka, malarstwo, decupage, quilling, haft, malowanie na szkle oraz techniki mieszane.
Od wielu lat współpracuję z Sopocką Biblioteką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.
źródło: Krystyna Skowron